PAPLANINA

Pogawędki na każdy temat...


#1 2008-03-14 18:36:31

Gusia6

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 14
Punktów :   

Zniszczone paznokcie =/

Witam Drogie Panie =) Niedawno zdjęłam tipsy ( przedłużane metodą żelową ) i poskarżę się że bardzo mam zniszczoną płytkę paznokciową ( jakis okolo miesiąc ) jest bardzo słaba, szybko się łamię... a w pewnych miejscach w ogole jej nie mam =/ co zrobić zeby doprowadzic moje paznokcie do ladu?

Ps. smaruje je oliwkami i odzywkami ale nic nie pomaga...

Offline

 

#2 2008-03-15 11:05:06

gineva

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zniszczone paznokcie =/

Tak tipsy niestety niszczą płytkę, więc ja póki co nie mam zamiaru ich naklejać. Musisz obcinać często paznokcie, żeby odrosły i doszły do siebie. Innej rady niestety nie ma.

Offline

 

#3 2008-03-18 19:56:20

Gusia6

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zniszczone paznokcie =/

ojj nie polecam nie dość że pieniądze wyrzuciłam w błoto to po 2 tygodniach zaczęły mi odrastać moje własne paznokcie i bardzo to nie estetycznie wyglądało... Ogromny problem był z ich zdjęciem.. nie chciały się rozpuścić ani w acetonie ani w środku do usuwania paznokci... koszmar... Ale przyznam że były dość wygodne ( jeżeli mówimy o metodzie żelowej ) miałam je 2 tygodnie... nawet nie wiedziałam że tipsy mogą tak strasznie zniszczyć płytkę paznokciową...

Offline

 

#4 2008-03-28 21:17:32

gineva

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zniszczone paznokcie =/

Mogą - ja już słyszałam i też nie polecam. Musisz Gusia6 wytrzymać i być może płytka po odrośnięciu będzie zdrowsza.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgklan.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl